Vrásky znakem moudrosti

Pleť prostě stárne, s tím se toho bohužel moc udělat nedá, elixír mládí zatím neexistuje a tak je třeba se začít o pokožku nejen obličeje, ale i celého těla, začít včas starat, vyhýbat se přímému slunci, které nám škodí, používat pokud možno přípravky na přírodní bázi. Tak, jako bychom měli předcházet případným zdravotním problémům, které přichází v souvislosti s přibývajícím věkem, tak i proti vráskám můžeme bojovat https://www.lineadeco.cz/jak-na-vrasky , a to prevencí. Nejvíce postižené oblasti jsou kolem očí, krk a ruce.
barvy na obličeji.jpg
Jemné

Když se vyskytnou drobné a jemné vrásky, nijak nás to vyděsit nemusí, příjemné to sice není, ale ještě není pozdě začít s nimi něco dělat. S jemnými vráskami můžeme včas zatočit různými kosmetickými přípravky.
Hluboké

Hluboké rýhy mohou mít svůj původ nejen v pokročilosti věku, ale i v dědičnosti. Bohužel na ně už žádné krémy stačit nebudou a poradit si s nimi dokáže už jen skalpel plastického chirurga. 
Co všechno škodí

Nadměrné slunění není pro pleť vůbec ničím přínosné kromě pěkného opálení, bohužel urychluje nástup vrásek, stejně tak jako kouření. Vrásky se v menším množství tvoří u lidí s větší vrstvou tuku pod kůží. Lze si jen těžko představit, že se na dovolené u moře budete schovávat celý den před sluncem, jednoduše sáhněte po opalovacím krému s vyšším faktorem, vyráběny jsou i speciální určené jen na obličej. Pokud jste kuřáci, jistě není nic lehkého s tímto neduhem přestat, snažte se jej tedy alespoň omezit.
vrásčitá stařena.jpg
Co pleti prospěje

Tvorbě vrásek zcela zabránit nelze, ale jde eliminovat jejich množství. Jako první a preventivní krok stačí používat krémy s obsahem kolagenu, které dokáží pokožku „vyžehlit“ a „vyplnit“. Po poradě se specialistou si můžete také nechat předepsat speciální přípravky s obsahem kyseliny vitaminu A nebo ovocných kyselin. V kosmetickém salónu se používají techniky jako dermabraze nebo peeling, které pokožku ošetří i v jejích hlubších vrstvách.

Vrásky znakem moudrosti
4.5 (90%)2