Uklízíte často? A uklízíte správně?

Jestliže často uklízíte, možná to bude tím, že nemáte zrovna v merku ten správný systém. Každá žena má jiný styl uklízení. Je ale zrovna ten váš ten správný?
čistič koberců
Některé ženy uklízí tím stylem, že každý den uklidí nějaký ten kousek. Výhodné to je v tom, že nemusíte každý den dělat to samé a každý týden vše opakujete do kola. Jestli to je ale vhodný styl uklízení, těžko říct. V domě jsou totiž místa, která potřebují péči častěji, než jednou za týden.
Uklízení v průběhu týdne, jako jsou základní věci (zametání chodby, umytí příslušenství apod.) a jeden den o víkendu velký úklid. To je také jeden z mnoha stylu uklízení. Podle mě, je tento typ úklidu asi úplně nejlepší. Každý den se dostanete k tomu, co je nutné a jednou za týden k tomu přidáte ještě ten zbytek.

Existují ale také lidé, kteří na úklid vůbec nedbají. Je jim jedno, jestli mají doma pořádek nebo ne. Jednou za čas něco poklidí, aby se neřeklo, a tím to skončí. To není zrovna dvakrát dobrý přístup, pokud se chcete vyhnout nepříjemných situacím.
Na druhou stranu existují mezi námi i takové ženy, které jsou uklízením doslova posedlé.