Rozhoduje patice

Osvětlení v domácnostech patří dnes k nejpodstatnějšímu bodu v rozpočtu domácnosti. A víte, že si můžete dovolit osvětlení, kterému se říká nadstandartní? Někteří „šetřílci“ to nazývají zbytečné.
Co je tedy pro některé domácnosti zbytečné? Například osvícení prosklených vitrín v obývací stěně.No tak tam máme vystavenou křišťálovou soupravu po prababičce. A co má být? Tak si ji prohlédni ve dne, slýcháváte od drahé polovičky, když si postesknete, jak by to bylo krásné ve světle dekorativního svítidla uprostřed noci. Krásně by zastoupilo funkci svíčky.

Jděte na to od lesa.
Seznamte svou drahou polovičku s přednostmi světelných kapslí:

· příkon
· životnost
· ekvivalentní náhrada
· světelný tok

Patice g9 nebo g4 u LED kapslových žárovek rozhodne o tom, zda vybrat tu, či onu. A potom, vyzbrojena veškerými zásadními informacemi o zdroji světla, dokážete svou polovičku hravě přesvědčit!

Využijte kapslí v celé domácnosti

Pokud ani to nebude stačit k přesvědčování polovičky, sestavte katastrofický scénář s povalenou svíčkou na vysoce hořlavém ubrusu. To by mělo zabrat. Výše nákladů spojených s odstraňováním škod po požáru by měla mít ten správný efekt.

Když už se Vám podaří prosadit osvětlení prosklené vitríny, přiveďte svou drahou polovičku k dalším nápadům, jak využít nakoupené světelné kapsle s paticí g9. Vyrobte si vlastní vánoční řetěz, který bude nejen bezpečný, ale jeho provozování úsporné. Nebo si osvětlete zeď za televizí, aby měly Vaše oči příjemný pocit při sledování televizního pořadu. Nebudou tak unavené!
Kromě toho tyto kapslové žárovky vypadají skvěle, i když nesvítí, takže nemusí být skryty. Mohou být dobře viditelné i ve dne. Design místnosti rozhodně nenaruší!