Půjčku nyní získáte i se záznamem v registru

Je tady skvělá zpráva pro všechny podnikatele! Pokud máte záznam v registru jen kvůli takové hlouposti, že se vám opozdila platba za telefon či za energie, už si nemusíte zoufat, že vám žádná banka nechce půjčit peníze. Už se totiž na banky vůbec nemusíte spoléhat, je zde nebankovní společnost, která vám poskytne tu nejvýhodnější nebankovní půjčku, a to i se záznamem v registru, ať už jde o cokoli.

jedna pětistovka

Konkrétně se jedná o oblíbenou americkou hypotéku bez registru, která patří k nejoblíbenějším finančním produktům v oblasti podnikatelských úvěrů. A není se vůbec čemu divit. Vždyť všichni podnikatelé, kterým až doposud banky komplikovaly život svými požadavky, si nyní mohou oddychnout. Stačí, když o peníze požádají v nebankovní společnosti a mohou starosti pustit z hlavy. Navíc, díky tomu, že se jedná o výhodnou americkou hypotéku, tak to znamená, že jde o bezúčelovou půjčku, u které nemusíte dokládat, na co ji chcete. Můžete s ní splatit, cokoli vás napadne od starých nevyřešených závazků až po rekonstrukci prostor pro vaše podnikání.

koupená chaloupka

Jako správné podnikatele vás však jistě napadne otázka, co za takovou nevídanou vstřícnost zaplatíte. Jistě, takové otázka je jednoznačně na místě. Nicméně odpovědí budete jistě velice překvapeni. To jediné, co vás to bude stát, je nepatrně vyšší úrok než ten, který byste získali v případě, že byste žádný záznam v registru neměli. Ovšem je zde ještě jedna další výborná zpráva k tomu. Jakmile bude váš záznam v registru vymazán, úrok je možné snížit, takže na nebankovní půjčce ještě více ušetříte.

prezident na bankovce

Vlastně to jediné, co si musíte zajistit je, abyste měli k dispozici vhodnou nemovitost jako záruku vašeho bezproblémového splácení. A dokonce ani nemusí být vaše. Pokud tedy sami žádnou nemovitost nevlastníte, stačí vám nějaký ochotný vlastník ve vašem okolí, který se za vaše půjčené peníze svým majetkem zaváže.