Multifunkční řešení pro údržbu vody určené ke koupání

K údržbě bazénové vody máme k dispozici velké množství přípravků. Někdy však není úplně jednoduché zvolit ten správný nebo se nám nechce každý přípravek dávkovat zvlášť. Hledáme tedy univerzálnější řešení. Přesně takovým řešením mohou být i tablety do bazénu 5v1.
Tyto multifunkční přípravky začínají být stále oblíbenější. Jsou velmi praktické a dávkování je snadné, pohodlné a velmi rychlé. A taky díky nim ušetříte, kupujete totiž pouze jeden přípravek místo několika. Proč toho tedy nevyužít a neulehčit si práci při údržbě vody, když tuto možnost máme.

5v1 je skvělá varianta, šetří čas i peníze

A co takové tablety vlastně umí? Už z názvu vyplývá, že kombinují hned pět prostředků a pomáhají nám tedy s pěti odlišnými problémy.pool9
·         Stabilizují pH vody, to je ideální v rozmezí 6,8 – 7,2
·         Udržují požadovanou koncentraci chloru ve vodě, ideálně v koncentraci 0,3 – 0,6 mg/l
·         Projasňují vodu
·         Zbavují vodu řas a zákalu
·         Vločkují nečistoty
Tento přípravek lze dostat v několika velikostech MINI, MAXI a GRAND. Všechny pak seženete v různě velkých baleních.
·         MINI – toto označení nesou tablety o hmotnosti 20g, které jsou nejvhodnější především do menších bazénů
·         MAXI  – je označení tablet o hmotnosti 200g určených pro větší zahradní koupání
·         GRAND – největší tablety o hmotnosti 500g pro bazény nad 50 m3
Jak už bylo zmíněno, velmi snadno se dávkují. Pohodlně umístíte do dávkovače či plováku a o nic víc už se starat nemusíte. Jelikož se jedná o pomalu rozpustný přípravek, efekt vydrží dlouho a zaručí rovnoměrnou distribuci do celého vodního prostředí.
Zvolením tohoto produktu nepochybíte, naopak si podstatně ulehčíte práci a čas s údržbou vody ve vašem zahradním koupání. Po celou sezónu si tak budete moci užívat její nezávadnosti a průzračnosti kdykoli se vám zlíbí a to je to hlavní.